WASZE OPINIE

Słowa, które mnie uskrzydlają...

Zapewne dla wielu z Was opinie ludzi, którzy mieli okazję wcześniej współpracowania z fotografem są istotne i bardzo pomocne przy wyborze tej właściwej osoby. Stąd też strona poświęcona Waszym opiniom na temat mojej pracy. Oczywiście jest to dla mnie bardzo budujące i motywuje do dalszej ciężkiej pracy. Przede wszystkim jednak ma to właśnie pomóc moim przyszłym parom :) Znajdziecie tutaj opinie różnych par, które miałem przyjemność fotografowania. Były to rozmaite śluby, w różnych regionach Polski. Rozpoczynając od ślubów klasycznych, poprzez śluby rustykalne, plenerowe, slow wedding, a kończąc na ślubach humanistycznych. Liczę na to, że poniższe rekomendacje okażą się pomocne :)


Współpraca z Mariuszem to czysta przyjemność! Mega otwarty i sympatyczny człowiek, przy którym nawet przez chwilkę nie czuliśmy się spięci, a efekt jego pracy... w skali od 1 do 5 to zdecydowanie 10. Wszystkie zdjęcia są małymi dziełami sztuki, nie są pozowane, dzięki czemu w pełni oddają towarzyszące nam emocje. Za każdym razem, gdyż będziemy do nich wracać, będziemy przeżywać Nasz Wielki Dzień jeszcze raz! Jesteśmy pod wielkim wrażeniem talentu Mariusza i myślę, że każdy, kto będzie z nim współpracował, będzie tak samo zachwycony jak my!!

 

 

Iza & Bartek


Mariusz to osoba z ogromną pasją do fotografowania. Jego zaangażowanie widać na każdym kroku. Cały czas stara się aby atmosfera panująca zarówno podczas ślubu jak i na sesji była bardzo przyjazna. Klimat panujący podczas sesji był niesamowity. Brakuje słów, aby opisać nasze emocje. Zdjęcia, które otrzymaliśmy są magiczne ! Oglądając je towarzyszyło nam wielkie wzruszenie. Cieszymy się, że poznaliśmy Mariusza! Wszystkim polecamy współpracę z nim !
Pełni wdzięczności Martyna & Marcin

 

 

Martyna & Marcin


Dzień naszego ślubu był najpiękniejszym wydarzeniem w naszym życiu. Dzięki Mariuszowi mamy przepiękną pamiątkę, która będzie nam przypominała ten niezwykły dzień, pełen magicznych wspomnień na długie długie lata! Mariusz to bardzo pozytywna, otwarta i pełna pasji osoba. Już podczas pierwszego spotkania złapaliśmy super kontakt i czuliśmy się jakbyśmy znali się kilka lat.

Dziękujemy z całego serca, za super współpracę , niesamowite podejście i pełen profesjonalizm.

 

 

Magda & Mariusz


Naszym zdaniem zdjęcia są naprawdę piękne! Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mamy tak wspaniałą pamiątkę z Naszego najpiękniejszego dnia w życiu. Mariusz jest profesjonalistą i perfekcjonistą, człowiekiem bardzo życzliwym, otwartym i pełnym dobrego humoru. Już podczas przygotowań rozluźnił dosyć napiętą atmosferę i wypełnił dom śmiechem. Od samego początku czuliśmy się przy nim jak przy starym dobrym znajomym, dzięki czemu nasze zdjęcia z pleneru są naturalne i radosne. Musimy przyznać, że nie jesteśmy łatwymi klientami, a Mariusz sprostał wszystkim naszym oczekiwaniom. Współpraca z nim to prawdziwa przyjemność.
Polecamy z pełną odpowiedzialnością

 

Asia & Jacek


Ogromnie cieszę się, że to właśnie na Mariusza trafiliśmy, nie moglibyśmy wymarzyć siebie lepszego fotografa😍. Zdjęcia wyszły absolutnie przepięknie, pokazują wszystkie momenty, które będą nam pamiątką na całe życie.

Jesteśmy wdzięczni za uwiecznione naszego wielkiego dnia oraz stworzenie przyjemnej atmosfery która pozwoliła poczuć się swobodnie. Szczerze polecamy to najwspanialszy Fotograf! 😁
A&K😊

 

Ania & Kamil


Dajemy 5 gwiazdek, bo więcej nie można :) Kontakt z Mariuszem był świetny i bardzo sprawny od samego początku, a później było... tylko lepiej! W efekcie mamy prześliczne zdjęcia, które naprawdę oddają charakter naszego wesela i od których nie możemy się oderwać! ;) Mariusz, jeszcze raz dziękujemy!

 

Pola & Pedro


Współpraca z Mariuszem jest bardzo przyjemna, pełna żartów i bez napięcia. Doczekaliśmy się pomocy, szczególnie przy sesji zdjęciowej, która była naszą pierwszą, a efekty wyszły fantastycznie. Zdjęcia w pełni profesjonalne i oryginalne. Drugi raz również wybralibyśmy Mariusza na naszego fotografa ślubnego. Polecamy!

 

Asia & Łukasz


Naturalność, kadry pełne emocji, piękne momenty w ciepłej barwie - takie są nasze zdjęcia, które otrzymaliśmy!
Luz, świetny humor, profesjonalizm, pomysłowość, indywidualne, wyjątkowe podejście - tak wygląda współpraca z Mariuszem! Fotoreportaż naszego Wielkiego Dnia jest potwierdzeniem moich słów! Szczerze polecam i jeszcze raz dziękujemy Mariusz! 😊

 

Kamila & Jacek


Artysta...to pierwsza myśl jaka mi się pojawia, gdy miałabym jednym słowem opisać Mariusza!;) Radosna i charyzmatyczna osobowość sprawiła, że polubiliśmy się od razu;) Z całego serca polecamy z mężem Mariusza i gwarantujemy wspaniałą pamiątkę na długie lata. Nasz album jest wspaniały za co jeszcze raz bardzo dziękujemy;*;*;*

 

Karolina & Bartek


Razem z Żoną z całego serca polecamy! Pełen profesjonalizm, genialne wyczucie chwili oraz fantastyczny charakter Mariusza. Każde zdjęcie jest dopracowane i przemyślane, gotowe do powieszenia na ścianie. Jesteśmy zachwyceni! Piękna pamiątka najważniejszego dla nas dnia. Raz jeszcze gorąco polecamy!

 

Justyna & Michał


Trzeba upiększyć każdą chwilę, dodać jej blasku i zapachu, by zapamiętać jak najczulej... właśnie te słowa pasują do Ciebie📸 Widać, że uwielbiasz swoją pracę, a zdjęcia, które robisz mają duszę❤️ Polecamy z całego serca! Jeżeli chcecie mieć piękną pamiątkę to tylko z Mariuszem😍 Dziękujemy, że nas wspierałeś i dodawałeś nam pozytywnej energii!!🙏🙏 zdjęcia 100% cuuuudoooo😍

 

Kasia & Krzysztof


Profesjonalista, który tworzy sesje szyte na miarę :) Polecam szczerze, nie tylko za zdjęcia, które oddają emocje i są niepowtarzalne, ale także za kontaktowość, otwartość i wspaniałą współpracę 😊

 

Milena & Piotr


Profesjonalista ! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć, które zdobią całe nasze mieszkanie Mariusz upamiętnił w mistrzowski sposób nasz najważniejszy dzień w życiu bardzo bardzo polecam !

 

Daria & Kamil


Na lepszego fotografa nie mogliśmy trafić :) W naszym przypadku trafić to odpowiednie słowo :)) ! Mariusz jest przesympatycznym człowiekiem, dzięki czemu atmosfera w dniu ślubu była wyjątkowa, zero stresu, dużo uśmiechu :). Zdjęcia są przepiękne! Właściwy człowiek na właściwym miejscu :).

 

Marzena & Bartek


Mariusz jest niesamowity!
Pełen profesjonalizm, atmosfera baaardzo pozytywna. Podczas uroczystości, jak i na sesji plenerowej, Mariusz okazał się perfekcjonistą w każdym calu.
Polecamy! Najlepszy wybór :)

 

Stella & Marcin


info@mariusztomzynski.pl

tel: 735 555 533


© 2019 MARIUSZ TOMŻYŃSKI FOTOGRAFIA - WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE